Technologie Airless

Jedná se  o vysokotlaké nanášení  barvy do rozprašovací trysky.  Technologie je vhodná pro  aplikaci klasických nátěrových hmot i olejových barev, laků, emailů a lazury.  S touto technologií lze také  impregnovat dřevo proti houbám a dřevokazným škůdcům.

Technologie je vhodná  zejména pro malování objektů větší metráže.  Jedná se o rychlejší, efektivnější práci, která je na profesionální úrovni,  v  co nejkratších termínech  a za nižší peníze.

Vzorník barev

Nástřiky Gotele

Jedná se o španělskou moderní plastickou technologii. Nástřik Gotele lze použít na různé podklady od běžné stěny přes panel, umakart, dřevo, ale i štukovou omítku.

Nástřk je vysoce odolný a lze ho provádět  v nekonečně možných odstínech za bezkonkurenčně nízkou cenu.  Nástřiková hmota se vyrábí ve dvou variantách: vápenitá a křemičitá.

 

  • Křemičitá varianta má vysoké krycí schopnosti a dokáže překrýt přechody panelů,  umakartových lišt, velké nerovnosti stěn.
  • Vápenitá varianta má vysokou savou a prodyšnou schopnost.

 

Nástřk je možné provést i v omyvatelné verzi a  v barevných kombinacích. Tím získává na atraktivitě a velké  oblibě u uživatelů.  Struktura nástřiku může být od nejmenší až po velikou ,,kapku".

Vzorník Gotele

 Nástřik Variopaint


Variopaint je nástřikový materiál vytvořený na bázi pryskyřice. Jeho vlastnosti jsou podobné kaučovým materiálům.   Po jeho aplikaci se na stěně vytvoří efektní plastický povrch, který je pokryt suchým filmem zabraňujícím šíření nejen plísní, ale dokonce i plamenů při požáru.  Variopaint je možné využít na všechny druhy  povrchů, od klasických omítek, dřeva, betonu, kovu, plastu, až po hladké povrchy (keramické dlažby a sklo). Díky jeho vysoké přilnavosti můžeme při úpravě stěn přestříkat i vypínače, elektroinstalační lišty, nebo také dveře i celou kuchyňskou linku.

Nástřik Variopaint má i další praktické vlastnosti. Je to především antistatičnost, díky které se může výrazně upravit prašnost v interiéru, ale i odolnost proti vlhku a oděru. Pokud bychom chtěli použít Variopaint na obzvlášť namáhané místo, je možné ho ještě přetřít vodou ředitelným lakem, který jeho odolnost ještě zvýší.
 

Vzorník Variopant